Robert De Niro: “Konuşmamı makasladılar, nasıl cesaret ederler”

ABD’li sinema oyuncusu Robert De Niro, Gotham Ödülleri töreninde yaptığı konuşmada, eski ABD Başkanı Donald Trump’ı eleştirdiği kısımların kendisine haber verilmeden çıkarıldığını ifade etti.

BBC’nin haberine göre, De Niro, New York’ta 33’üncüsü düzenlenen Gotham Ödülleri’nde Leonardo DiCaprio ve Lily Gladstone ile başrollerini paylaştığı ‘Dolunay Katilleri’ filmine ödül vermek üzere çıktığı sahnede, hazırladığı konuşmayı okumaya başladı.

Konuşmasını yarıda keserek “Konuşmamın başı değişmiş, kesilmiş. Bundan haberim yoktu” diyen De Niro, konuşmasında Trump’ı eleştirdiği kısımların kendisine sorulmadan çıkarıldığını belirtti.

‘TRUMP BİZE 30 BİNDEN FAZLA YALAN SÖYLEDİ’

Konuşmasının orijinal metnini telefonundan okumaya devam eden De Niro, Trump’ın ‘yalanlarına’ atıfta bulunarak “Eski başkan görevde olduğu 4 yıl boyunca bize 30 binden fazla kez yalan söyledi ve şu anki intikam kampanyasında da hızını kesmiyor” ifadelerini kullandı.

Geçmişte Trump’a yönelik eleştirilerini dile getiren De Niro, ardından Gotham Ödülleri’ne ve ‘Dolunay Katilleri’nmi yapan Apple’a teşekkür etmesi gerektiğini söyledi. De Niro, “Ama yaptıkları için onlara teşekkür etmek içimden gelmiyor. Bunu yapmaya nasıl cesaret ederler?”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x