Mirkelam’dan 12 yıllık sevgilisi Aysen Sabancı açıklaması: Aşk falan yok!

Mirkelam, 12 yıldır Aysen Sabancı ile aşk yaşıyor. Ünlü şarkıcı, “Bir gecede şöhret olma” eleştirilerine şu yanıtı vermişti; “Siz bir gecede mi âşık olduğunuzu sanıyorsunuz? Ailenizden aldıklarınız, seyrettiğiniz filmler, okuduğunuz kitaplar, hayalleriniz, fotoğraflar, hayran olduğunuz insanlar, artistler… Hepsini toplayın. Aşık olduğunuz anı öyle denkleştiriyorsunuz. Bir gecede meşhur olmak diye bir şey yok. Oraya gelene kadar canınız çıkıyor ama bunu anlatmanız mümkün değil.”

“ALTI KAT İNİP ÇIKTIM”

Sevilen sanatçı ilk sahne heyecanını da şöyle anlatmıştı:

Sahnede sadece bir kez çok heyecanlandım o da 90 yılıydı. İskender ile Altın Güvercin’e katıldık. Üniversiteye gidiyorum. Karşılıksız çek diye bir şarkı yaptık. O gece Çeşme’de bir yarışma düzenleniyor ve ben şarkı söyleyeceğim. Buraya kadar çok doğal; İskender yanımda olacak, o klavye çalacak… Bir baktım arkada 30 kişilik bir orkestra! Timur Selçuk orkestra yönetmeni ve TRT canlı yayınlıyor. Kayahan ağabeye telefon açtım konser öncesi, ağabey ben ne yapacağım şimdi diye? Böyle bir şey bir kere yaşanıyor ve müthiş yaşanıyor… Kayahan ağabey de çok ‘gerçekçidir’ böyle ‘direkt’ söyler: ‘Altı kat merdiven tırmanmış gibi olacaksınız’ dedi. Otelim beş katlı idi. Çıktım beş katı şarkı söyledim, aşağı indim, tekrar yukarı çıkıp şarkı söyledim 3 dakika… Ama yine de heyecanlandım tabii.

“HER ŞEY YOLUNDA”

Uzun süredir ortalarda görünmeyen Mirkelam, önceki akşam Etiler Akmerkez’de yeni imajıyla görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, “Her şey yolunda. Mekanlarda çıkmaya devam ediyoruz. Bir kaç albüm projesi var. Onları çıkarmak için hazırlık yapıyoruz” dedi.

“İLİŞKİMİZ BİTMEDİ”

Yaklaşık 12 yıldır birlikte olduğu Aysen Sabancı ile aşk hayatının sorulması üzerine Mirkelam, “Aşk falan yok” dedi. Gazetecilerin, “Aysen hanım ile ilişkiniz bitti mi?” diye sorması üzerine ise şarkıcı, “İlişkimiz bitmedi. Aşk yok” dedi. Evlilik sorusuna ise, “Evlilik düşünmüyoruz” diyerek ilginç cevaplarla gazetecileri şaşkına çevirdi.?

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x