Jeremy Renner sağlık durumunu paylaştı: Zorlamaya devam ediyorum

Kullandığı kar küreme aracının altında kalarak ağır yaralanan ve bir süre hastanede tedavi gören oyuncu Jeremy Renner, iyileşmesinin 10. ayı için sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Hareket kabiliyetinin iyiye gittiğini gösteren Renner, eğim antrenmanı için garaj yolunda koştu.

Paylaşımında ailesine, arkadaşlarına ve sevenlerine teşekkür eden oyuncu, “Bugün iyileşme sürecimin 10. ayına girdim. Bu aktiviteden herhangi birine (özellikle dik yokuşta) ilk girişimim oldu ve sevinç, umut ve ailem ve arkadaşlarımla birlikte tüm desteğiniz için minnettarlıktan gözyaşlarına boğuldum. Birçok nedenden dolayı zorlamaya devam ediyorum ama sen benim yakıtımsın” ifadelerini kullandı.

1 Ocak 2023’te evinin önünde geçirdiği kazada ciddi künt göğüs travması ve ortopedik yaralanmalar yaşayan Renner, yoğun tedavi süreci sonrası yürümeye başlamıştı. Yeğenini kurtarmak için kar küreme aracının altında kalan Renner, “Bu benim hatam ve bedelini ödedim. Hareketlerim, bu kadar çok acıya neden olduğu için kendimi kötü hissediyorum” demişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x