Bu Plaj 77 Yaşındaki Çiftin Son Durağı Oldu! Sahilde Cesetleri Böyle Bulundu

Grenada’nın Carriacou adasında yaşanan trajik bir olayda, denizde zor durumda kalan ve sonrasında ölen bir İngiliz çiftin ölümüyle ilgili detaylar netlik kazanıyor.

POLİS ŞÜPHELİ DURUMUN PEŞİNDE

BBC’nin aktardığına göre 77 yaşındaki David John Foster, Paradise Plajı’nda denizdeyken kalp krizi geçirmiş olabileceğine inanılıyor. Ada polisi, Foster’ın karısı Rosaline’in de hastanede hayatını kaybettiğini doğruladı. Olayın ardından çiftin ölüm nedeni, yapılacak otopsi sonucunda belirlenecek.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİLER

Cumartesi günü L’Esterre köyü yakınlarındaki Paradise Plajı’nda başlayan olay, Foster’ın denizde zor durumda olduğunun fark edilmesiyle tetiklendi. Polis, Foster’ı kumda yatarken buldu ve olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Eşi Rosaline ise Princess Royal Hastanesi’nde muayene edildikten sonra hayatını kaybetti.

TEMEL GERÇEKLER ORTAYA ÇIKIYOR

Onbaşı Ardell Lewis, “Temel gerçekler, adamın kalp krizi geçirmiş olabileceğini, kadının da yardımına koşmuş olabileceğini ve muhtemelen boğulacağını gösteriyor” dedi. Polis, çiftin o sırada emekli olduklarını ve başka bir aile ile birlikte tatilde olduklarını belirtti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

YARDIMLAR DEVAM EDİYOR

İngiltere Dışişleri Bakanlığı, Grenada’da hayatını kaybeden iki İngiliz’in ailesine yardım edildiğini ve yerel yetkililerle temas halinde olduklarını açıkladı.

CARAİB’İN CENNETİNDE TRAJİK SON

Paradise Beach, berrak suları ve turkuaz sularıyla ünlü, 2022’nin en iyi Karayip plajı seçilmişti. Carriacou, Grenada eyaletinin ikinci büyük adası olarak biliniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x