Ethereum Satan Balina Kayıplara Rağmen Bu 5 Altcoin’e Saldırıyor

Kripto para dünyasında Ethereum satan bir balinanın hareketleri dikkat çekiyor. Üstelik balina önemli miktarlarda zarar yazmış durumda. Buna rağmen beş altcoin için saldırmaya devam ediyor. Balinanın zararını çok da önemsediği yorumları var. Detaylara bakalım.

Ethereum balinası kayıplara rağmen beş altcoin’e saldırıyor

Bir balinanın satın alma çılgınlığı ile karşılaşıyoruz. Buna göre kripto para piyasasında, kayda değer bir balina, son zamanlarda UNIBOT, BITCOIN, LOOKS, HILO ve Dubbz dahil olmak üzere çeşitli tokenleri biriktirmesiyle dalgalar yaratıyor. Son 30 gün içinde bu kripto balinası, bu varlıklara toplam 2.802 Ethereum harcadı. Harcadığı ETH’nin rakamsal karşılığı yaklaşık 4,73 milyon dolara karşılık geliyor. Aynı zamanda bu durum önemli bir satın alma çılgınlığına işaret ediyor.

Diğer taraftan Ethereum balinası önemli bir kayıpla da karşı karşıya. Kapsamlı alımlarına rağmen, balina şu anda kendisini zorlu bir konumda bulunuyor. Buna göre mevcut piyasa fiyatlarında yaklaşık 1,05 milyon dolarlık bir kayıpla boğuşuyor. Bu önemli kayıp, kripto para yatırımlarının doğasında var olan dalgalanma ve riski yansıtıyor.

ETH balinasının ayrıntılı dökümü

Ethereum ETH balinasının satın almaları ve bunlara karşılık gelen kayıplar şu şekilde yer alıyor.     

  • UNIBOT: Balina, token başına ortalama 125 dolar fiyatla 11.884 UNIBOT tokeni elde etmek için 868 Ethereum harcadı. Harcanan rakam 1,49 milyon dolara. Ancak, bu yatırım 385.000 dolar zararda.
  • BITCOIN: Ethereum balinası, 13,47 milyon BITCOIN tokeni elde etmek için token başına ortalama 0,1 dolar fiyatla 811 ETH harcadı. Harcanan rakam 1,4 milyon dolara eşdeğer. Ne yazık ki bu girişim 484.000 dolarlık bir kayıpla sonuçlandı.
  • LOOKS: 21,78 milyon LOOKS token için balina, token başına ortalama 0,1 dolar fiyatla 769 Ethereum tahsis etti. Harcanan rakam yaklaşık 1,26 milyon dolar. Kayıp 94.000 dolar olsa da, balina varlığın potansiyeli konusunda umutlu olmaya devam ediyor.
  • HILO: 2,57 milyon HILO tokenının satın alınması, token başına 0,15 dolar fiyatla 240 ETH (393.000 dolara eşdeğer) yatırım gerektirdi. Ancak balina burada da 88.000 dolarlık zararda.
  • Dubbz: Balina ayrıca Dubbz tokenine da girerek her biri 2,10 dolar değerinde 88.088 Dubbz token almak için 114 Ethereum harcadı. Buna göre yaklaşık 185.000 dolar yatırım yaptı. Dikkat çekici bir şekilde, bu özel yatırım 5.000 dolar gibi mütevazı bir kazanç sağladı.

Kriptokoin.com olarak baktığımızda bu yatırımlar zorluklar ve kayıplar sunuyor. Ayrıca kripto para piyasasının dinamik yapısı gelecekteki gelişmelerin manzarayı değiştirebileceğini gösteriyor. Kripto meraklıları Ethereum balinalarının bu satın almalarını yakından takip ediyor. Diğer taraftan balinanın yolculuğu kripto topluluğu içinde bir ilgi ve spekülasyon konusu olmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x