Dost buluşması

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Can Daver ve eşi Yüksel Daver, yoğun geçen bir haftanın sonunda dostlarıyla buluşmuştu. Çift, dönemin Galatasaray Spor Kulübü Yönetimi Kurulu Üyesi Ayhan Başiplikçi ve Göksel Başiplikçi ile İstanbul’un popüler mekanı Maslak’taki Gümüşkapı’da bir araya gelip, uzun süre sohbet etti.

Sakıp Ağa göz kamaştırıyor

Çırağan Sarayı’nda düzenlenen davet iş dünyasından birçok ünlü ismi bir araya getirmişti. Sakıp Sabancı, eşi Türkan Sabancı ve kızı Dilek Sabancı’yla geceye katılmıştı. Sakıp Ağa, mekana girer girmez konukların ve gazetecilerin ilgi odağı olmuştu. Eğlenceli sohbetiyle tanınan iş insanı, esprileriyle yine çevresindekilere neşe kaynağı olmuştu.

Konuşulan sergi

Okşan Tecer’in kısa bir süre önce açılan ve beğeni toplayan sergisi kültür sanat hayatının hâlâ en çok konuşulan etkinlikleri arasındaki yerini koruyor. Ünlü ressam, davetinde Bangladeş Fahri Konsolosu Pamir Bezmen ve eşi Nermin Bezmen ile dostları İshak Alaton’un eşi Mara Alaton’un tebriklerini kabul etti.

Aile saadeti

Nişantaşı’ndaki Rumeli Caddesi’nin girişinde yer alan ve birbirinden özel objelerin yer aldığı Bi-Ze Galeri’nin sahibi Bilge Berker ve eşi Faruk Berker’e Hilton Oteli’nde rastladık. Yoğun işlerinden dolayı bir araya gelemeyen ikiliye, kızları Zeynep Çarmıklı da eşlik ediyordu.

Elti dayanışması

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Haluk Eczacıbaşı ve Melih Eczacıbaşı’nın eşleri Türkan Eczacıbaşı ve Nazan Eczacıbaşı’na, Sheraton Oteli’ndeki bir kermeste rastlamıştım… İki elti, hem alışveriş yapmış hem de bol bol hasret gidermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x